O mnie

_DSC5659Wygląd jest potężnym elementem osobowości – czasem nieuświadamianym, często niedocenianym. Jednak nasz wygląd, lub ogólniej – wizerunek ma ogromny wpływ na nasze samopoczucie, pewność siebie i to, jak jesteśmy postrzegani, słowem – na nasze życie.

Poszukując siebie na ścieżce zawodowej odkryłam jak istotne w życiu jest poczucie estetyki. Łącząc zamiłowanie do niej z inżynierskim wykształceniem zajęłam się architekturą wnętrz. To był niezwykle ważny przystanek w moim rozwoju. Doświadczyłam tego jak harmonia, kolory i piękno wpływają na ludzi. Niezależnie od rodzaju zrealizowanego projektu – mieszkania, biura czy lokalu usługowego – ten sam błysk w oku, radość i nowa energia do działania pojawiające się po dokonaniu zmian, były szalenie inspirujące.

Osobista stylistka

Rozwijając jednocześnie tkwiące we mnie od zawsze modowe pasje, odnalazłam jeszcze większą satysfakcję płynącą z możliwości pracy bezpośrednio z ludźmi i obserwowania, jak poprzez zmiany ubioru czy fryzury można poprawić jakość swojego życia. Zaczęło się od drobnych rad, podpowiedzi i pomocy w ciuszkowych zakupach. Widok szczęśliwych, kolorowych i uśmiechniętych ludzi okazał się uzależniający. Zgłębiłam więc tajniki zawodu na specjalistycznych kursach i szkoleniach i zostałam Stylistką.

Jestem przekonana, że wizerunek stworzony dla Ciebie, w zgodzie z Twoim wnętrzem wpłynie pozytywnie na codzienność, Twoją pracę i pomoże odnieść sukces.
Niezależnie od tego, czy pragniesz całkowicie odmienić siebie, czy szukasz porady co do wizerunku biznesowego, czy potrzebujesz jedynie stylizacyjnych podpowiedzi, gwarantuję zaskoczenie nowym podejściem do własnego ‚ja‘ i mnóstwo pozytywnych emocji.

Zapraszam do zapoznania się z możliwościami, które dla Ciebie stworzyliśmy.
Czekamy !