Zakupy ze stylistką

Beautiful female with giftZaufaj profesjonalistom. Zakupy ze stylistką to najlepszy sposób na skompletowanie idealnie dopasowanej do Ciebie garderoby. Elementy kreacji dobierane są wg określonych zasad na podstawie m.in. analizy sylwetki, analizy kolorystycznej i oczywiście, w zgodzie z Twoim charakterem i upodobaniami.

Jeśli nie jesteś pewna w czym wyglądasz oszałamiająco, potrzebujesz stroju odpowiedniego do okazji lub po prostu chcesz spojrzeć na siebie oczami zawodowej stylistki – jesteśmy dla Ciebie.

Personal shopper

Proces zaczynamy od analizy sylwetki i analizy kolorystycznej. Musimy też poznać Twoje potrzeby i oczekiwania, dlatego najlepszym początkiem będzie sympatyczne spotkanie, podczas którego nieco lepiej się poznamy. Po zebraniu niezbędnych informacji dokonamy preselekcji sklepów i ruszymy na zakupy. Przy pierwszym kontakcie, na analizy i sesję zakupową powinnaś zarezerwować sobie ok 3-4 godzin.

Zdajemy sobie sprawę, że kobiety sukcesu bywają bardzo zajętymi osobami. Wychodzimy naprzeciw Twojemu stylowi życia i proponujemy zakupy ze stylistką w wyjątkowym stylu. Podstawową analizę możemy wykonać zdalnie na podstawie przesłanego przez Ciebie zdjęcia oraz krótkiej ankiety. Skompletujemy odpowiednie elementy garderoby i w umówionym terminie pojawimy się u Ciebie z wieszakami. W komfortowych warunkach będziesz mogła zapoznać się z przygotowanymi dla Ciebie kreacjami, przymierzyć i wybrać te, które najbardziej Ci odpowiadają.

Express Shopping

To propozycja dla osób poszukujących kompletnej kreacji na konkretną okazję. Lub dla najbardziej zapracowanych…
W ciągu 2 godzin kupimy pełną stylizację łącznie z butami, torebką i biżuterią. Jeśli nie masz zbyt dużo czasu na zakupy, a brak Ci koncepcji co założyć na ważne wystąpienie, rodzinną uroczystość, imprezę z koleżankami lub na jakąkolwiek inną okazję, ta usługa jest dla Ciebie. Dodatkowo, w dniu Twojego ważnego wydarzenia możemy przyjechać do Ciebie i uzupełnić stylizację o odpowiedni makijaż i fryzurę.

CO ZYSKUJESZ:

  • ubrania doskonale dobrane do Twojej natury, z których będziesz zadowolona
  • doskonałe samopoczucie, gdy wiesz, że świetnie wyglądasz
  • szybkie i przemyślane zakup
  • paszport z wynikami analizy kolorystycznej i zestawem odpowiednich dla Ciebie elementów garderoby

OPCJONALNIE:

  • dopasowanie / zmiana fryzury i koloru włosów
  • dopasowanie makijażu
  • wykonanie sesji fotograficznej Twojej zmiany