Zespół

_DSC5659-3
Stylistka i wizażystka

_DSC5659-3HANNA SIERANT

Jej dwie wielkie pasje to makijaż i stylizacja. Obydwie łączy zawodowo pomagając w tworzeniu wizerunku, przez który najlepiej wyrazi się charakter klienta –  stosownie do jego życiowego podejścia, wykonywanego zawodu czy hobby.
Zawsze jest na bieżąco z nowymi trendami, zarówno w modzie, jak i w makijażu, podchodzi do nich jednak w sobie właściwy sposób, tworząc stylizacje inspirujące i spersonalizowane, wolne od prostego powielania aktualnych schematów. Osobiście preferuje styl klasyczny, elegancki, minimalistyczny ale bardzo kobiecy.
Dąży do najpełniejszego wyrażenia osobowości klienta poprzez harmonijny i spójny wizerunek.

 

_DSC5929-5
Stylistka fryzur

_DSC5929-5ANNA CICHOCKA

Świat stylizacji fryzur to jej środowisko naturalne, przy czym określenia takie jak ‘zachowawczość’, czy ‘nuda’ nie występują w jej słowniku. Doskonały warsztat i niebywałe wyczucie potrzeb i preferencji klienta pozwalają jej na bezkompromisowość i śmiałe odkrywanie nowości.
Jest na bieżąco z aktualnymi trendami w stylizacji fryzur codziennych, jak i ślubnych oraz modowych. Współpracuje przy sesjach fotograficznych dla kobiecych pism life-style’owych i modowych.

_DSC5980-4
Fotograf

_DSC5980-4AGATA KOSYCARZ-WAWRYK

Fascynują ją ludzie i stara się ich uwiecznić na każdym etapie ich życia. Swoją pasję poszerzyła o zdjęcia modowe. W tej tematyce porusza się z niezwykłą swobodą, a jej prace cechuje świeżość i niekonwencjonalne ujęcie. W pracy z klientem tworzy przyjazną atmosferę aby zdjęcia były naturalne i wydobyły pełnię piękna i charakteru danej osoby.